PARIURI online

Biletul zilei de MARTI: 03.11.2015

Cele mai sigure meciuri ale zilei:

Bristol City – Wolves

*** In aceasta seara de la ora 21:45, in runda cu numarul 15 a ligii secunde de fotbal din Anglia – Championship, Bristol City va evolua pe teren propriu impotriva celor de la Wolves. In ultimele patru confruntari directe dintre cele doua formatii au inscris ambele echipe si toate s-au incheiat cu peste 2,5 goluri, iar toate cele patru partide au fost castigate de Wolves. Sansele ca si in aceasta seara sa avem parte de un duel spectaculos sunt de peste 78%. Rezultat final peste 2,5 goluri.

Shakhtar – Malmö

*** Pentru al doilea meci de pe biletul zilei de astazi am ales confruntarea dintre ucrainenii de la Shaktar si suedezii de la Malmo ce are loc in grupa grupa A din Liga Campionilor la fotbal. In meciul tur, echipa antrenata de Mircea Lucescu a evoluat inexplicabil de slab si ocupa ultimul loc in grupa fara niciun punct. De partea cealalta, Malmo se afla pe locul 3 datorita victoriei din partida tur. Sahtior este o echipa mai puternica si credem ca va conduce la pauza meciului din aceasta seara. Rezultat final 1 pauza.

sursa: tipseri.net