Programul complet al meciurilor de marti, miercuri si joi, din Liga Europa!

1166

europaProgramul meciurilor care se vor disputa, marti, miercuri si joi, in primul tur preliminar al Ligii Europa, faza in care evolueaza si Astra Giurgiu:

Marti, 2 iulie:

Ora 18.45: FK Metalurg Skopje (Macedonia) – FK Qarabag (Azerbaidjan)

Sliema Wanderers FC (Malta) – FC Khazar Lankaran (Azerbaidjan)

Ora 19.00: JK Trans Narva (Estonia ) – Gefle IF (Suedia)

Ora 21.00: Bala Town FC (Tara Galilor) – FC Levadia Tallinn (Estonia)

Miercuri, 3 iulie:

Ora 21.45: IF Fuglafjordur (Insulele Feroe) – Linfield FC (Irlanda de Nord)

Joi, 4 iulie:

Ora 16.00: FC Astana (Kazakhstan) – Botev Plovdiv (Bulgaria)

Ora 17.00: FC Chikhura Sachkhere (Georgia) – FC Vaduz (Liechtenstein)

Ora 18.00: FC Milsami Orhei (Moldova) – F91 Dudelange (Luxemburg)

FC Gandzasar Kapan (Armenia) – FC Aktobe (Kazakhstan)

Ora 18.30: FK Celik Niksici (Muntenegru) – Honved Budapesta (Ungaria)

UE Santa Coloma (Andorra) – HSK Zrinjski Mostar (Bosnia-Hertegovina)

Ora 18.45: FK Teteks (Macedonia) – FC Pyunik (Armenia)

Ora 19.00: Hibernians FC (Malta) – FK Vojvodina (Serbia)

FC Inter Baku (Azerbaidjan) – IFK Mariehamn (Finlanda)

AS Jeunesse Esch (Luxemburg) – TPS Turku (Finlanda)

FK Kruoja (Lituania) – FC Dinamo Minsk (Belarus)

Ora 19.30: FC Flora Tallinn (Estonia) – FK Kukesi (Albania)

Ora 19.45: FK Suduva (Lituania) – FK Turnovo (Macedonia)

Ora 20.00: KF Laci (Albania) v FC Differdange 03 (Luxemburg)

FC Torpedo Kutaisi (Georgia) – MSK Zilina (Slovacia)

Tromso (Norvegia) – NK Celje (Slovenia)

FC Tiraspol (Moldova) – Skonto Riga (Letonia)

Ora 21.00: Prestatyn Town FC (Tara Galilor) – Metalurgs Liepaja (Letonia)

PFC Levski Sofia (Bulgaria) v FC Irtysh Pavlodar (Kazakhstan)

KS Teuta (Albania) – FC Dacia Chisinau (Moldova)

Víkingur (Insulele Feroe) – FC Inter Turku (Finlanda)

Ora 21.10: VMFD Zalgiris (Lituania ) – Saint Patrick’s Athletic FC (Irlanda)

Ora 21.30: AUK Broughton FC (Tara Galilor) – FK Ventspils (Letonia)

FK Sarajevo (Bosnia-Hertegovina) – A.C. Libertas (San Marino)

Videoton (Ungaria) – FK Mladost Podgorica (Muntenegru)

FK Rudar Pljevlja (Muntenegru) – FC Mika (Armenia)

Ora 21.45: Drogheda United (Irlanda) – Malmo FF (Suedia)

NK Domzale (Slovenia) – Astra Giurgiu (România)

Crusaders FC (Irlanda de Nord) – Rosenborg Trondheim (Norvegia)

Ora 22.00: SP La Fiorita (San Marino) – FC Valletta (Malta)

Ora 22.15: Breidablik (Islanda) – FC Santa Coloma (Andorra)

KR Reykjavik (Islanda) – Glentoran FC (Irlanda de Nord)

Ora 22.30: IBV Vestmannaeyjar (Islanda) – HB Torshavn (Insulele Feroe).

Partidele retur vor avea loc la 9, 10 si 11 iulie.